:: Güneyli Makina

HAKKIMIZDA

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÜNEYLİ MAKİNA Güneyli Makine 1994 yılından bu yana Halı sektörüne yönelik makineler ve bu makinelere ait orijinal ve yan sanayi yedek parça temin edilmesi hizmetini sunmaktadır.

Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak makine ve cihazları en doğru zamanda en uygun fiyatla en iyi satış sonrası hizmeti vererek temin edip müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak sürekli büyümeyi hedefledik. Müşteri memnuniyetini firma prensiplerimiz içerisinde ilk sıraya yerleştirdik. Bu gün geldiğimiz noktada başarımızı istikrarımıza borçluyuz.

MİSYON

Güneyli Makine 1994 yılında küçük bir işletme olarak kurulmuştur. Kısa sürede büyümeyi hedefleyen ve Teknolojide ki yenilikleri yakından takip eden ve bu yenilikleri kendi çalışmalarıyla birebir ilişkilendiren kuruluşumuz ,tavizsiz bir şekilde takip ettiğimiz prensiplerimiz ve bir çoğu tüketici Lehine olan çalışmalarımızla Halı ve Gıda sektörüne yönelik hizmetlerimizle daima ilerlemeyi ilke edinmiş ve kendi sektöründe tercih edilen firma profilini korumaya devam edecektir.

VİZYON

Güneyli Makine sürekli büyümeyi hedefleyen bir firmadır.kaliteden ve güvenilirlikten taviz vermeden daha da büyümeyi ve yurt dışındaki bazı ülkelere bayilik verme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. . Yurt içi ve Yurtdışında ciddi bir müşteri potansiyeline sahip olmamızın nedeni çalışmalarımızda ki ilk hedefimiz olan müşteri güven ve memnuniyetini muhakkak kılmaktır.